imagine <h2>mozaic</h2>COLEGIUL TEHNIC <i>DE CONSTRUCȚII ȘI PROTECȚIA MEDIULUI</i></br>
		loc. arad jud. ARAD - ROM

mozaic

COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCȚII ȘI PROTECȚIA MEDIULUI
loc. arad jud. ARAD - ROM

• editia 5 ( 92 pct - fidelitate)
  • editia 3 ( 84 pct - mentiune)
  • editia 2 ( 66 pct - )
  • editia 1 ( 45 pct - III)
  • premiu: III

coordonator:      RODICA OROS - revistamozaic@yahoo.com
    echipa:      IULIA BERCEA, VII A, CÄ‚TÄ‚LIN FLORESCU, XIB, ALINA MIRON - TEHNOREDACTARE, COSMIN MOLDOVAN - COPERTA

Promovarea imaginii È™colii È™i ilustrarea unor activități curriculare È™i extracurriculare relevante pentru È™coala noastră.

Articolele din Nr. 14 al revistei sunt legate de tema propusa: ” Impreună suntem valoroÈ™i”. Copiii noÈ™tri, impreună cu o parte din cadrele didactice prezintă o serie de activități care ne fac cinste.

Ne dorim să vină o zi în care revista noastră să poată circula din nou în format clasic.