imagine <h2>sabarul</h2>LICEUL TEHNOLOGIC <i>DR C ANGELESCU</i></br>

• premiu: II

coordonator:      GRIGORE GABRIELA - grigoregabriela64@yahoo.com
    echipa:      RADULESCU ANDREEA, TRICA LORENA, GRANCEA ALBERT, BARBU ELENA

Această revistă a fost redactată de câţiva elevi talentaÅ£i, coordonaÅ£i de profesorii ÅŸcolii. Am ales să scoatem câte două numere pe an ÅŸi ne-am propus să fim o oglindă a activităţilor interesante desfăşurate în ÅŸcoala noastră ÅŸi o sursă plăcută de informare, atât pentru elevi, cât ÅŸi pentru profesori.

ConÅ£inutul revistei reflectă activităţile deosebite care au avut loc în liceul nostru, în care au fost implicaÅ£i elevi ÅŸi profesori ai ÅŸcolii. Ne-am dorit ca acest conÅ£inut să fie unul atractiv, variat ÅŸi interesant.

ÃŽn fiecare an ÅŸcolar scoatem căte două numere ale revistei, cu care participăm la diverse concursuri ÅŸcolare. Am ajuns la numărul 10 ÅŸi ne propunem să edităm cât mai multe numere. Ne dorim, pe viitor, implicarea unui număr cât mai mare de elevi în realizarea acestei reviste.