imagine <h2>parfumul unei carti. jurnal de bord</h2>Colegiul Naţional <i>Mircea cel Bătrân</i></br>
		loc. rm valcea jud. VALCEA - ROM

parfumul unei carti. jurnal de bord

Colegiul Naţional Mircea cel Bătrân
loc. rm valcea jud. VALCEA - ROM

categoria: alceva
  • premiu: III

coordonator:      GEANINA OPREA, LUMINIŢA MĂNESCU - geaninaavramvl@yahoo.com
    echipa:      BIANCA ZUGRAVU, MARIA ORSINI, ,

"JURNALUL DE BORD" reprezintă suportul autentic al revistei "PARFUMUL UNEI CÄ‚RÅ¢I". ÃŽn acest mod,cele două eleve care au realizat revista au dorit să îşi exprime în mod direct gândurile, trăirile, paÅŸii pe care i-au parcurs în realizarea acesteia.

"JURNALUL DE BORD" cuprinde trările, gândurile elevelor, momente inedite din timpul interviurilor, al filmărilor, aspecte inedite trăite de ele în toate momentele care au precedat forma finală a revistei.

Atât revista, cât ÅŸi Jurnalul se vor continua ÅŸi în acest an ÅŸcolar, elevii lucrând chiar în aceste zile la realizarea numărului 2 al acesteia.