imagine <h2>jurnalul clasei pregÄtitoare</h2>ŞCOALA GIMNAZIALĂ <i>Sf. Varvara</i></br>
		loc. aninoasa jud. HUNEDOARA - ROM

jurnalul clasei pregÄtitoare

ŞCOALA GIMNAZIALĂ Sf. Varvara
loc. aninoasa jud. HUNEDOARA - ROM

categoria: primar

premiu:

coordonator:      BOTGROS DIDINA - d.botgros@yahoo.com
echipa:      Brescan Georgiana, KardoÅŸ Andreea, SebeÅŸteny Alexandra, Iova Denisa

Revista „JURNALUL CLASEI PREGÄ‚TITOARE” este o revistă a celor mai mici ÅŸcolari de la Åžcoala Gimnazială „Sf.Varvara” Aninoasa – Hunedoara. Apărută din dorinÅ£a de a face cunoscută activitatea ÅŸi realizările elevilor clasei pregătitoare, revista s-a bucurat atât de aprecierile colegilor din celelalte clase de la ciclul primar, cât ÅŸi ale părinÅ£ilor.

ConÅ£inutul revistei este adaptat vârstei:povestioare, poezii, ghicitori, glume si foarte multe fotografii din timpul activităţilor desfăşurate. Fiecare număr al revistei a fost încărcat ÅŸi pe blogul clasei pregătitoare http://jurnalulclaseipregatitoare.blogspot.ro/

Vom continua editarea revistei cu acelaÅŸi entuziasm!